Łuki - jak współczesny Robin Hood!

Łucznictwo w Proshot jest ponadczasową przygodą, dającą niesamowitą ilość frajdy! Zaletą łucznictwa jest brak jakichkolwiek przeciwwskazań wiekowych i umiejętnościowych względem strzelców.

W Proshot oddajemy do dyspozycji aż 5 klas łuków o różnych parametrach oraz profesjonalne, w pełni wyposażone stanowiska strzeleckie.

Łucznictwo - jak zacząć?

 

5 klas - różne naciągi, wielkości i  style

Czym to się wszystko różni? Łuki należ dopasować do strzelca. Nie ma uniwersalnego łuku, który będzie odpowiedni dla każdego. Łuki mają swoje parametry, a do najważniejszych należą: siła naciągu, wielkość (długość), rodzaj, lewo/praworęczne.

W Proshot oferujemy całą paletę łuków, aby każdy kto nas odwiedzi, miał możliwość postrzelać z odpowiedniego rozwiązania.

Jak rozpocząć przygodę łuczniczą w Proshot?

 

Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.
Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.
Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.
Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.

LONGBOW

Uniwersalny łuk DIANA to propozycja dla każdego, dzięki niespotykanej łatwości użytkowania. Łuk DIANA to tradycyjne rozwiązanie przywołujące znakomitych średniowiecznych łuczników i związane z tym legendy.

ŁUK SPORTOWY

Doskonały SAMICK POLARIS - rekreacja i rozrywka w czystej postaci. Łuki sportowe jakimi dysponujemy w Proshot, to paleta różnych naciągów i wielkości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do każdego strzelca.

ŁUK BLOCZKOWY

Nowoczesny i profesjonalny HOYT to rozwiązanie dla wymagających strzelców, pozwalające strzelać dalej i celniej. Wraz z łukiem bloczkowym oferujemy niezbędne dodatki, jak narzędzia celownicze, spust nadgarstkowy, czy specjalne strzały z włókna węglowego.

ŁUKI JUNIOR

Łuki juniorskie to różne klasy o zmniejszonej sile naciągu i krótszych ramionach. Dzięki temu doskonale nadają dla młodzieży 12+.

ŁUKI DLA DZIECI

Łuki dla dzieci w wieku 6+. Łuki dla tej grupy wiekowej mają specjalne wymagania odnośnie bezpieczeństwa. Są dużo mniej skomplikowane i wymagają mniejszych umiejętności początkowych.

26

4

96

Tyle sztuk różnych rodzajów łuków mamy na stanie. Najciekawszą pozycją jest łuk myśliwski - inaczej łuk bloczkowy. Jego siła i celność są zdumiewające.

Tyle stanowisk strzeleckich możemy ustanowić w jednym miejscu.

Ilość strzał, jakie mamy stale w obiegu. Każdy strzelec ma do dyspozycji średnio od 10 do 15 strzał. Po wystrzeleniu wszystkich należy podejść do tarczy i wyciągnąć strzały do kolejnej rundy.

Mobilne stanowisko strzeleckie jakie proponujemy to kompleksowe rozwiązanie eventowe, możliwe do rozłożenia w dowolnym miejscu.

Należy wiedzieć, że łuki o dużej sile naciągu mogą poważnie zranić bądź nawet zabić osobę trafioną. W Proshot zadbaliśmy o bezpieczeństwo: posiadamy odpowiednie strzałochwyty, maty oraz stojaki.

 

Stanowisko strzeleckie

Łuki cennik

Łucznictwo w Prshot możecie zacząć od 499 zł.

W cenie znajduje się aranżacja pojedynczego stanowiska łuczniczego przez około 3 godziny oraz dwie klasy łuków do wyboru. Każde zwiększenie stanowisk to dodatkowa podnosi cenę, którą kalkulujemy indywidualnie.

Ile kosztuje dojazd ze strzelnicą łuczniczą?

 

Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.
Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.
Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.
Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.

26

4

Obraz łuku Samick Polaris w Proshot.