Karabin lub pistolet. Wybierz sam

Pneumatyka - czyli potocznie zwane wiatrówki - w Proshot to paleta rodzajów broni i rozwiązań. Posiadamy szereg doskonałych celów reaktywnych, wokół których jesteśmy w stanie zbudować doskonałe stanowiska rekreacyjne. Jako nieliczni posiadamy na stanie wiatrówki gazowe PCP, których użytkowe są niepowtarzalne.

 

BUCCANEER AIR GUN. Król w swojej klasie.

Prawdziwy mistrz! Wiatrówki BUCCANEER PCP to sprawdzone i doceniane konstrukcje dla wymagających strzelców. Strzelectwo z broni pneumatycznej tej klasy to czysta rozrywka i radość obcowania z bronią.

Nasz flagowy karabin pneumatyczny to doskonałe rozwiązanie na eventy, urodziny, czy imprezy firmowe. W połączeniu z celami reaktywnymi, które kładą się po trafieniu, tworzą bardzo dobre stanowisko rekreacyjne - również dla dzieci.

Strzelectwo pneumatyczne - co to jest?

Karabin pneumatyczny

 

Poznaj nasze pistolety.

Strzelanie z wiatrówek ma wiele twarzy. Jedną z nich są pistolety. Prezentujemy doskonałą propozycję na popołudniową rekreację - strzelectwo z broni krótkiej jest niezwykle przyjemne, a za razem wymagające. Strzelec musi popisać się skupieniem i opanowaniem. W Proshot, wraz z tą specjalnością, oddajemy do dyspozycji kilka ciekawych celów, w postaci np. teksańskiej gwiazdy, czy tzw. celów kroczących.

 

6

11

56

Tyle kompletów wiatrówek mamy w swojej zbrojowni.

Posiadamy różne cele: cele reaktywne, gwiazdy teksańskie, cele kroczące oraz tarcze klasyczne.

Największy dystans, na jakim udało się naszemu gościowi trafić w cel wielkości monety pięciozłotowej.

Cennik oraz inne warunki

Strzelectwo pneumatyczne to bardzo przyjemna atrakcja. Staramy się zagwarantować maksymalnie bezpieczne i profesjonalne warunki dla tej rozrywki, dlatego też zapewniamy niezbędne środki ochrony bezpośredniej w postaci certyfikowanych okularów.

Przygodę tego typu w Proshot można rozpocząć już od 399 zł. Jest to wyjściowa cena pojedynczego stanowiska pneumatycznego.

Bezpieczeństwo podczas strzelania