Grywalny paintball dzięki sile ESWG

Paintball w Proshot to suma najlepszych emocji, doskonałego sprzętu i świadomej aranżacji. Nic nie jest pozostawione samemu sobie.

Oferujemy bardzo przyzwoitą relację jakości do ceny. W ramach rozgrywek otrzymasz szereg dodatków i gadżetów, które nie mają sobie równych.

 

Pakiety paintball

65 zł

55 zł

99 zł

Pakiet 55 zł to doskonałe rozwiązanie dla grup, które chcą rozegrać szybką partię. 100 kul wystarczy na godzinową zabawę.

Chciałbym zagrać, ale nie ma z kim...

Już 65 zł wystarczy, aby spróbować naszych możliwości i doskonałej rozrywki. 200 markowych kul, rozgrywki z ESWG oraz doskonała aranżacja to najważniejsze cechy pakietu.

Pakiet 99 to wszystko co najlepsze w okrągłej cenie. 500 doskonałych kul, rozgrywki z ESWG oraz szereg innych dodatków, tworzą łącznie propozycję, która nie ma sobie równych.

Jak obniżyć cenę pakietu?

Gratisy do gry

25

80

6

Tyle różnych trybów gry paintball można u nas spróbować. Większość z nich obsługiwana jest przez system ESWG.

Co to jest system ESWG?

Tylu graczy możemy gościć jednocześnie. Oczywiście, nie zalecamy, aby taka grupa grała na raz. Zazwyczaj dzielimy takie grupy na mniejsze podgrupy.

Tyle godzin trwała u nas najdłuższa rozgrywka paintball. Sam nie wiem, jak ci ludzie dali radę...

Paintball Nocny emocje i klimat

 

Od maja 2019 uruchamiamy zupełnie nowatorską formę rozgrywek paintball, którą rejon Karkonoszy i okolic dotąd nie znał.

Paintball Nocny to zupełnie nowa jakość: rozgrywki przy sztucznym oświetleniu, wzbogacone specjalnymi dodatkami, tworzą niezapomniany klimat i wzmagają emocje.

W Proshot stworzyliśmy kompletną i nowatorską formę, która z pewnością przypadnie wam do gustu. Zmiany dotknęły również nasz stacjonarny poligon, który na tę okoliczność został w znacznym stopniu przebudowany. Wszystko dla maksymalnej grywalności i bezkompromisowego bezpieczeństwa.

 

Pakiet Nocny to nasze najnowsze osiągnięcie. W ramach rozgrywek gracze mogą liczyć na 300 kul, specjalne dodatki oraz nietuzinkową aranżację w mrocznej scenerii z głębokimi cieniami, gdzie można się skryć.

Jak obniżyć cenę pakietu?

Gratisy do gry

 

89 zł

Paintball na wyjeździe Dolny Śląsk

Często zdarza się tak, że nasi goście nie mają możliwości odwiedzić nas w Kamiennej Górze. Wynika to np. z trudności logistycznych, braku odpowiednich aut, etc. W takich przypadkach zawszę chętnie wybieramy się w teren. Operujemy na obszarze całego województwa dolnośląskiego organizując urozmaicone i niezapomniane rozgrywki paintball.

Mobilny poligon paintball

 

PAINTBALL JELENIA GÓRA

 

W okolicy Jeleniej Góry roi się od miejsc, w których z powodzeniem można rozegrać paintball. Niewielka odległość od naszej siedziby sprawia, że jeszcze chętniej tam jeździmy organizując, np. wieczór kawalerski.

PAINTBALL WAŁBRZYCH

 

Paintball w cieniu zamku Książ? Z Proshot to to jak najbardziej możliwe. Naszymi klientami jest wiele z wałbrzyskich firm z tamtejszej strefy ekonomicznej. Jeśli nie masz możliwości dojechania do nas - chętnie wybierzemy się w tamte strony.

Napisz do nas nt imprezy w Wałbrzychu

PAINTBALL LEGNICA

 

Ostatnio otworzyły się przed nami nowe fronty związane z powstaniem drogi S3. Legnica, Jawor, czy Lubin, niegdyś odległe, stały się miastami po sąsiedzku. Wraz z ukończeniem drogi S3, dojazd z Legnicy zajmie ok. 25 minut!

Dodatki do paintballa  w cenie

STRÓJ OCHRONNY

Każdy uczestnik może liczyć na czysty i dopasowany strój ochronny. Warto założyć taki strój, gdyż paintball to sport, przy którym można się pobrudzić.

 

JESZCZE WIĘCEJ DODATKÓW!

Każda impreza paintball do indywidualna sprawa. Dlatego warto spytać nas o inne dodatki, jak np. grill/katering, efekty pirotechniczne, noclegi w okolicy, czy co warto zwiedzić.

Działając wiele lat na karkonoskim rynku eventowy jesteśmy swego rodzaju skarbnicą wiedzy. Chętnie podzielimy się nią z wami.

 

SERWIS GRACZY

Zawsze dbamy o bezproblemowy przebieg gry. Czyścimy maski, przecieramy markery i pomagamy graczom w każdy inny możliwy sposób.

 

ARANŻACJA GRY

Nikt nie zostanie pozostawiony samemu sobie. Warto pozwolić nam działać. Mamy doświadczenie w prowadzeniu rozgrywek paintball i wiemy jak je aranżować.

 

SYSTEM ESWG

MUZYKA

Spotkania umilamy muzyką. Repertuar do wyboru.

 

Dotyczy tylko pakietów PB 65 i PB 99. Scenariusze obsługuje system informatyczny, który zapewnia interaktywne gadżety, używane w czasie gry.

Więcej na temat systemu ESWG

 

ZDJĘCIA I RELACJE

Na potrzeby swoich profili społecznościowych tworzymy relacje i robimy zdjęcia. Jeśli jest taka chęć, wysyłamy stworzone materiały na konkrety adres email.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Jest najważniejsze. Posiadamy procedury i rozwiązania, które mają na celu wyeliminowanie niebezpieczeństw i zminimalizowania ryzyka. Warto stosować się do naszych wskazówek i zaleceń, a wtedy wszystko będzie jak trzeba.

 

PRZEBRANIE KAWALERSKIE

Wieczór kawalerski to częste zadanie w Proshot. na tę okoliczność przebieramy kawalera w odpowiedni strój, żeby było łatwiej go trafić.

Imprezy kawalerskie w Proshot

 

25

80