Atrakcje strzeleckie paintball dla dzieci

Większość oferowanych przez nas aktywności strzeleckich potrafimy przełożyć i dostosować do potrzeb dzieci i młodzieży. Dzięki temu organizujemy takie atrakcje jak urodziny, spotkanie klasowe, czy atrakcje towarzyszące - przy weselach, komuniach itp.

 

Łuki dla dzieci

Łucznictwo dla dzieci to niezwykła przygoda. Kto z nas nie robił łuków jako kilkuletnie dziecko, bawiąc się np. w Indian i kowbojów?

W Proshot oddajemy do dyspozycji najmłodszych łuki bloczkowe BERA SCOUT. Konstrukcja łatwa w użyciu, z którą poradzi sobie nawet sześciolatek.

Łuk dla dziecka - jak dobrać?

Archery tag dla dzieci?

 

Paintball dla dzieci

Splatmaster - bo tak nazywa się paintball dla dzieci, to bezpieczna odmiana atrakcji dla dorosłych. W grze wykorzystuje się specjalne markery o zmniejszonej sile wyrzutu kulki - aż o 2/3 mocy. Kulki mają rozmiar 0,5 cala, co dodatkowo zmniejsza bolesne skutki trafienia.

Koszt takiej rozrywki dla dzieci zaczyna się już od 49 zł.

Paintball dla dziecka - czy jest bezpieczny?

Paintball dla dziecka - jak się ubrać?

 

Jak wykorzystać atrakcje dla dzieci od Proshot?

Wiele uwagi i wysiłku poświęciliśmy na zorganizowanie atrakcji dla dzieci, które byłyby bezpieczne i ciekawe zarazem. Jesteśmy dumni, że skutecznie podołaliśmy temu zadaniu. Dzięki Proshot, rozrywka do tej pory zarezerwowana dla dorosłych, została zaszczepiona na grunt najmłodszych.

Posiadamy dwa poligony - stacjonarny poligon w Pisarzowicach k. Kamiennej Góry oraz rozwiązania mobilne do aranżacji poligonu w dowolnym miejscu. Przy pomocy obu możecie wykorzystać nad do uświetnienia imprezy urodzinowej, spotkania klasowego, czy po prostu rodzinnego wypadu w większej grupie.

 

Ikona bezpieczeństwa w Proshot.

BEZPIECZEŃSTWO

 

Dysponujemy wieloma rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa, jak odpowiednie ochraniacze i zabezpieczenia terenu zabawy. Dzieci biorące udział w zabawie są pod stałym nadzorem instruktora.

Ikona gadżetów w Proshot.

MULTIMEDIALNOŚĆ

 

Każde organizowane przez nas wydarzenie to multimedialne przeżycie: zdjęcia, nagłośnienie i multimedialne gadżety to nasz standard.

Ikona mobilność i szybkości w Proshot.

MOBILNOŚĆ

 

Mamy możliwość dojechać do was w granicach całego Dolnego Śląska. Paintball dla dzieci rozgrywany jest na specjalnym, mobilnym poligonie. Jesteśmy szczególnie aktywni i obecni na terenie Karkonoszy.

Ikona paintballu w Proshot.

PAINTBALL DLA DZIECI JELENIA GÓRA

 

Z łatwością dojeżdżamy z atrakcjami do Jeleniej Góry i miejscowości sąsiednich. Często organizujemy rozgrywki Splatmaster na terenie hoteli i pensjonatów w Karpaczu.

Ikona paintballu w Proshot.

PAINTBALL DLA DZIECI WAŁBRZYCH

 

Również tutaj możecie spotkać nas przy okazji zleceń realizowanych dla hoteli i pensjonatów. Chętnie urozmaicamy pobyt dzieci przyjeżdżając z atrakcjami i paintballem.