Strzelectwo z naszej oferty doskonale adaptuje się do takich zadań jak: imprezy integracyjne dla firm, spotkanie firmowe, wieczór kawalerski, czy inne okoliczności tego typu.

Za każdym razem jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednie warunki i klimat, aby podkreślić rodzaj i funkcję wydarzenia.

 

Imprezy i integracja

Jesteśmy poważnym partnerem w rozrywce. Dysponujemy sprzętem oraz rozwiązaniami, które nie mają sobie równych w regionie.

Mamy za sobą pracę dla dużych i wymagających marek globalnych, które doceniły nasze starania.

 

Imprezy integracyjne Dolny Śląsk

DUŻE IMPREZY

 

Mamy możliwości, aby obsłużyć duże wydarzenia, nawet na kilkadziesiąt osób. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni.

Zobacz wszystkie atrakcje

ELASTYCZNE PAKIETY

 

Wszystkie atrakcje z oferty możemy skalować - zwiększać lub zmniejszać zakres.

Ponadto, atrakcje dają się łączyć tworząc ciekawe konglomeraty i pakiety. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić - akcja i rozrywka do samego końca.

MOBILNOŚĆ

 

Jesteśmy do dyspozycji w dowolnym miejscu. Posiadamy mobilne instalacje eventowe - kompleksowe urządzenia i sprzęt. Profesjonalne pod każdym względem.

Zobacz mobilny poligon

IMPREZY INTEGRACYJNE JELENIA GÓRA

 

Bliskie położenie naszej siedziby w stosunku do Jeleniej Góry, Karpacza, czy Szklarskiej Poręby, czyni z nas organizatora imprez i wydarzeń dla tamtejszych firm.

Jak działamy - odpowiedzi na najczęstsze pytania

IMPREZY INTEGRACYJNE KAMIENNA GÓRA

 

Bezapelacyjnie, jesteśmy najchętniej wybieranym organizatorem imprez integracyjnych dla firm z Kamiennej Góry i okolic.

IMPREZY INTEGRACYJNE WAŁBRZYCH

 

Wielokrotnie organizowaliśmy wydarzenia dla dużych firm zlokalizowanych we Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Chętnie zorganizujemy wydarzenie wyjazdowe, jak i zapraszamy do Kamiennej Góry - dojazd zajmuje niecałe 30 minut.

Poznaj Typowego Kawalera

Koniec końców nadchodzi ten dzień... W Proshot dostarczamy niezapomniane wrażenia i emocje w gronie najlepszych przyjaciół. Wieczór kawalerski wg sprawdzonej i pewnej formuły, jaką tylko możemy zagwarantować.

 

WIECZÓR KAWALERSKI JELENIA GÓRA

 

Jeśli mieszkasz w Jeleniej Górze lud odwiedziłeś ją z myślą o organizacji wieczoru kawalerskiego, to doskonale trafiłeś! Jesteśmy dla ciebie solidnym i dedykowanym miejscem dla tego typu okoliczności. Możesz przyjechać do nas bądź...

My przyjedziemy do ciebie.

DODATKI DO WIECZORU KAWALERSKIEGO

 

Specjalne przebranie, dedykowane scenariusze, czy właściwa atmosfera to tylko niektóre z punktów, wg których organizujemy wieczór kawalerski.

Oddaj się w nasze ręce - ręce doświadczonych operatorów rozrywki.

WIECZÓR KAWALERSKI KARPACZ

 

Karpacz to świetne miejsce na odpoczynek, ale również aktywną rekreację i imprezy. Często gościmy w Karpaczu, a nawet Szklarskiej Porębie, organizując imprezy paintball dla rządnych przygód kawalerowiczów. Zapytaj nas o szczegóły związane z wieczorem kawalerskim.

Przejdź do kontaktu