Sprawna organizacja imprez, ciekawe gadżety do gier i paleta promocji - tak właśnie działamy! Zobacz, jak wygląda rozrywka w Proshot i dostosuj ją do swoich potrzeb.

 

Paintball i imprezy w Proshot od kuchni

Atrakcje w  pakietach i  promocje dla dużych grup

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, dlatego zawsze przedstawiamy indywidualną kalkulację, uwzględniającą liczebność grupy, kontekst wydarzenia, czy inne szczególne potrzeby naszych gości.

Poniżej przedstawiamy dodatki i upusty, na które możecie liczyć, odwiedzając nas.

 

Ikona promocji w Proshot.

CENY W TYGODNIU

 

Szukasz tańszych rozwiązań, pakietów? Każdy dzień tygodnia wyceniamy inaczej, że względu na natężenie ruchu. Jeśli szukasz tańszych rozwiązań, odwiedź nas od poniedziałku do czwartku. W tych dniach chętniej naliczymy Ci rabat.

Ikona promocje w Proshot.

PROMOCJA URODZINOWA

 

Zasada jest prosta - każdy kto odwiedzi nas, a jednocześnie ma w danym dniu urodziny - korzysta z wszystkich pakietów zupełnie za darmo!

Proste? PROSTE!

Ikona dużych imprez w Proshot.

DUŻE GRUPY

 

Duże grupy 16+ mogą liczyć na niższe ceny pakietów bądź dodatki. Zapytaj nas o indywidualną kalkulację!

Przejdź do kontaktu

Poligon stacjonarny

Przestrzeń bez kompromisów - Zadbany poligon do paintballa, nieustannie rozbudowywany celem zapewnienia maksymalnej adrenaliny i grywalności.

Nie jest to nudny las, lecz kontaktowa i szybka przestrzeń, gdzie liczy się praca zespołowa, szybkość i celność. Poligon wspierany siłą ESWG podbija serca naszych gości!

Poligon został przystosowany na potrzeby wszystkich oferowanych usług. Mamy więc miejsce na strzelnice, czy minipoligon archery tag.

Jak dojechać na poligon

 

Jako jednymi w regionie - a tego jesteśmy pewni - dysponujemy możliwościami rozłożenia kompleksowego terenu do gry w dowolnym miejscu na Dolnym Śląsku lub w Polsce.

Mobilny poligon to suma rozwiązań i patentów, które czynią nas nieskrępowanymi w tworzeniu warunków dla rozrywki: przenośne przeszkody, zabezpieczenia, oświetlenie i miejsca do siedzenia to tylko niektóre z elementów układu.

Wraz z mobilnym poligonem podążają multimedialne gadżety ESWG. Nasze rozgrywki posiadają niespotykaną głębię aranżacyjną, tworząc wyśmienite warunki dla rozrywki.

 

Mobilny poligon

25 multi- medialnych scenariuszy uzbrojonych w potężne gadżety!

 

ESWG jest systemem gadżetów i urządzeń dającym ogromne możliwości aranżacyjne dla gier militarnych jak paintball, archery tag, czy splatmaster. Pozwala tworzyć multimedialne scenariusze zabawy, których atrakcyjność jest oszołamiająca. Gracze będą mogli zdobywać flagi, zbierać punkty, czy odradzać się dynamicznie. Wszystkie takie czynności nadzoruje cyfrowy system, który nadaje grze WYRAŹNY CEL.