Jak wyglądają eventy i rozrywka w Proshot?

Dobra i sprawna organizacja, ciekawe gadżety i paleta promocji - tak właśnie działamy! Zobacz, jak wygląda rozrywka w Proshot.

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, dlatego zawsze przedstawiamy indywidualną kalkulację, uwzględniającą liczebność grupy, kontekst wydarzenia, czy szczególne potrzeby naszych gości.

 

Doskonałe pakiety i promocje dla najlepszej rozrywki!

WOLNA NIEDZIELA

PROMO URODZINOWE

DUŻE GRUPY

Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają aktywnego wypoczynku w niedzielne popołudnie.

Wystarczy: odwiedzić nas w grupie min. 8 osób w dowolną niedzielę; skorzystać z jakiejkolwiek usługi z naszej palety, aby otrzymać dodatkową usługę za 1 zł!

Zasada jest prosta - każdy kto odwiedzi nas, a jednocześnie ma w danym dniu urodziny - korzysta z wszystkich pakietów zupełnie za darmo!

Proste? PROSTE!

Duże grupy 16+ mogą liczyć na niższe ceny pakietów bądź dodatki. Zapytaj nas o indywidualną kalkulację!

 

OBNIŻAMY NA STAŁE CENY NAJPOPULARNIEJSZYCH PAKIETÓW PAINTBALL!

200 KUL

500 KUL

DODATKOWO, KAŻDA MIN. 8 OSOBOWA GRUPA MOŻE LICZYĆ NA UPOMINEK W POSTACI STANOWISKA ŁUCZNICZEGO LUB ROZGRYWEK ARCHERY TAG

ZUPEŁNIE ZA D A R M O!

DLA DZIECI

Sporo energii poświęciliśmy na rozwiązania dla najmłodszych gości. Przygotowaliśmy pakiety i rozrywki dostosowane pod względem możliwości i bezpieczeństwa dla tej grupy:

  • splatmaster oraz archery tag - najlepsza systemy gier militarnych dla dzieci,
  • ochraniacze osobiste i systemy zabezpieczeń,
  • dodatki aranżacyjne.

Zapraszamy do kontaktu celem poznania wszystkich szczegółów.

DLA BIZNESU

Jesteśmy poważnym partnerem w rozrywce. Dysponujemy sprzętem oraz rozwiązaniami, które nie mają sobie równych w regionie. Chętnie podejmiemy każde wyzwanie, które wymaga niestandardowego podejścia/działania, czy przekształcenia standardowych usług.

DLA PAŃ

Proshot to miejsce przyjazne paniom! Zredukowaliśmy możliwość wystąpienia kontuzji i innych niedogodności do minimum, czym zjednaliśmy sobie uznanie kobiet.

Nasz sprzęt jest dostosowany do "drobniejszej ręki".

MOC ARANŻACJI

Wieczór kawalerski/panieński, czy spotkanie integracyjne to szczególna okazja, a w Proshot wiemy, jak ją uświetnić. Oferujemy szereg rozwiązań:

  • multimedialną oprawę oraz aranżację zabawy w ramach ESWG,
  • paletę doskonałych gadżetów,
  • możliwość tworzenia MIKSU dyscyplin,
  • relację foto/video.

Blisko 20 multi- medialnych scenariuszy uzbrojonych w potężne gadżety!

ESWG jest systemem gadżetów i urządzeń dającym ogromne możliwości aranżacyjne dla gier militarnych jak paintball, archery tag, czy splatmaster. Pozwala tworzyć multimedialne scenariusze zabawy, których atrakcyjność jest oszołamiająca. Zapytaj nas o szczegóły rozgrywek z eswg dla siebie.

 

   

Doskonała gra bez kompromisów!

Stały poligon. Doskonałe miejsce rozrywki!

Doskonała przestrzeń bez kompromisów! Zadbany poligon, nieustannie rozbudowywany celem zapewnienia maksymalnej adrenaliny i grywalności. Nie jest to nudny las, lecz kontaktowa i szybka przestrzeń, gdzie liczy się teamwork, koncentracja i celność. Poligon wspierany siłą ESWG podbija serca naszych gości!

Mobilność, wolność! Jesteśmy tam gdzie zechcesz!

Jako jednymi w regionie - a tego jesteśmy pewni - dysponujemy możliwościami rozłożenia terenu do gry gdziekolwiek, w dowolnym miejscu. Mobilny poligon to suma rozwiązań i patentów, które czynią nas nieskrępowanymi w tworzeniu warunków dla rozrywki: przenośne przeszkody, zabezpieczenia, oświetlenie i miejsca do siedzenia to tylko niektóre z elementów układu. Sprawdź nas!

Proshot to ludzie,

pasja i zaangażowanie!

Jestem właścicielem. Wieloletnim instruktor eventowym, miłośnikiem broni palnej i wszystkiego, czym można strzelać! jestem również prowadzącym strzelanie oraz sędzią PZSS III klasy.

Kasia jest z Proshot od samego początku. Jej pomoc jest nieoceniona - doskonały instruktor oraz organizator wszystkich zadań, których nie widać, a bez których nic by nie wyszło.

Szukasz zajęcia, cennego doświadczenia i dobrych pieniędzy? Jeśli jesteś miłośnikiem strzelectwa, lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się jej - zapraszamy do współpracy z Proshot.

Proshot Jakub Stasicki

Pisarzowice 11

58-400 Kamienna Góra

660 491 822

kontakt@proshot.pl