Organizacja, zasady, co i jak. Proshot od kuchni.

W Proshot interesuje nas nasze otoczenie. Współpracujemy z wieloma organizacjami, firmami i ludźmi. Chętnie udzielamy się przy okazji imprez charytatywnych. Masz pomysł - zadzwoń!

Baza noclegowa w regionie

Okolice Kamiennej Góry to walory krajobrazowe, wsparte rozwijającą się bazą noclegową. Przedstawiamy kilka doskonałych propozycji hoteli, które szczerze polecamy.

MISIÓWKA

BORÓWNO

Pensjonat Misiówka to trzy całoroczne domki: Misiówka, Asia i Krzyś, położone w Borównie - Sudetach Środkowych. Misiówka oferuje noclegi i atrakcje z dala od zgiełku miasta. Cały rok możecie tu liczyć na relaksującą gorąca balię z hydromasażem pod gołym niebem; saunę oraz miejsce do biesiady i grillowania.

 

GOŚCINIEC RUDAWSKI

PISARZOWICE

Hotel położony tuż przy wjeździe do Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Przystępne ceny, doskonała kuchnia i wyjątkowo kameralny klimat to najważniejsze cechy tego miejsca. Gościniec oferuje kilkadziesiąt miejsc noclegowych oraz własny transport.

 

GOŚCINIEC NAD BUKÓWKĄ

MISZKOWICE

Świetnie miejsce na wypoczynek, położone tuż nad zalewem Bukówka. Gościniec oferuje domki letniskowe oraz pokoje. Do dyspozycji jest również bar oraz kuchnia z bogatym menu. W Gościńcu można wypożyczyć także rowery.

 

DWA DĘBY

STARA BIAŁKA

Karczma oraz hotel w jednym. Gospodarz - pan Marek - to wyjątkowo sympatyczna osoba, która ugości was najlepiej jak umie. Dwa Dęby to przede wszystkim kameralne miejsce odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Gratka dla dzieci - obiekt posiada mini zoo.

 

Do pobrania

Niezbędne dokumenty, których akceptacja jest konieczna aby skorzystać z naszych usług.

LGD

Kwiat Lnu

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kwiat Lnu realizując program LEADER pragnie podnieść jakość życia mieszkańców wsi. Dzięki tej działalności udało się przeprowadzić wiele interesujących projektów o różnym charakterze.

Proshot nie powstałby bez pomocy LGD Kwiat Lnu. Dzięki współpracy finansowej udało się nam zrealizować najpotrzebniejsze zadania, jak zakup sprzętu, wyposażenia i urządzeń.

 

Kilka słów o naszych partnerach i przyjaciołach. Miejsca i ludzie, na których możemy liczyć i których szczególnie cenimy.

Kogo wspieramy

ENERGY TEAM

JELENIA GÓRA

Jedyna taka drużyna paintballowa w naszej okolicy. Ekipa zrobiła ogromny progres w ostatnim czasie: od amatorskiej grupy przyjaciół do profesjonalnego składu, który bierze udział w ligach - i wygrywa!

Energy Team jest nam szczególnie bliski, gdyż ich początki nierozerwalnie związanie są z Proshot.

 

CBK

PISARZOWICE

Centrum Biblioteczno Kulturalne to jednostka gminy Kamienna Góra. Jest to prężnie działający ośrodek kultury i rozrywki, który szczerze wspieramy i z którym mocno współpracujemy. CBK realizuje bardzo różnorodne i ciekawe pomysły, angażuje społeczność lokalną i tworzy ramy dla jej wzrostu.

 

Proshot Jakub Stasicki

Pisarzowice 11

58-400 Kamienna Góra

660 491 822

kontakt@proshot.pl