Grywalny

paintball dzięki ESWG!

Paintball w Proshot to suma adrenaliny, nowatorskich rozwiązań i najlepszej aranżacji! Jeśli chcesz posmakować farby na najwyższym poziomie - nie wahaj się! Poznaj szereg pakietów i promocji i wybierz rozwiązanie dla siebie!

59 zł

49 zł

89 zł

Pakiet 55 zł to doskonałe rozwiązanie dla grup, które chcą rozegrać szybką partię. 100 kul wystarczy na godzinową zabawę na doskonałym poligonie Proshot.

Już 65 zł wystarczy, aby zasmakować naszych możliwości i doskonałej rozrywki. 200 markowych kul, rozgrywki z ESWG

oraz doskonała aranżacja to najważniejsze cechy pakietu!

Pakiet 99 to wszystko co najlepsze w zasięgu ręki! 500 doskonałych kul, rozgrywki z ESWG oraz szereg innych dodatków, tworzą łącznie propozycję, która nie ma sobie równych!

Zapytaj nas o szczegóły.

 

S

W Proshot korzystamy z najlepszego sprzętu, jaki jest dostępny na rynku. Dzięki rozwiązaniom takich marek jak Tippmann, Mallanets, SAMIK, INTEK, HONDA i wiele, wiele innych, możemy dostarczać rozrywkę o niespotykanej jakości. Jednocześnie, gwarantujemy niezbędne bezpieczeństwo.

E

ESWG to nasz autorski pomysł na gry militarne. Jest to system elektronicznych gadżetów, które pozwalają na rozgrywanie paintballu w zupełnie inny sposób. Gracze będą mogli przejmować wrogie flagi, zbierać punkty za aktywność, czy niszczyć sztaby przeciwników. Wszystko to w oparciu o nielimitowane możliwości ESWG.

Więcej nt ESWG można dowiedzieć się tutaj.

B

Paintball w Proshot to adrenalina i emocje. W wirze rywalizacji łatwo zapomnieć o bezpieczeństwie. My nie zapominamy ! Oddajemy do dyspozycji naszych gości szereg rozwiązań i systemów, które gwarantują nieskrępowaną zabawę bez kontuzji. Do najważniejszych należą:

 • certyfikowane siatki MALLANETS,
 • dodatkowe ochraniacze korpusu i solidne stroje,
 • stała komunikacja radiowa instruktorów,
 • wypracowane procedury i doświadczenie,
 • doskonałe kule oraz sprzęt Tippmann.

P

Jako nieliczni dysponujemy mobilnym poligonem, który pozwala nam na ustanowienie doskonałego i bezpiecznego miejsca do gry gdziekolwiek. W skład mobilnego poligonu wchodzą: zabezpieczenia, dmuchane przeszkody, oświetlenie, zaplecze eventowe jak namioty, stoły i ławy oraz nagłośnienie.

 

Posiadamy też stałe miejsce do organizacji imprez niedaleko Kamiennej Góry: rozległy obszar przystosowany do przeprowadzenia każdej aktywności z naszej oferty.

Więcej nt poligonu przeczytasz tutaj.

D

Lata praktyki i doświadczenia w grach militarnych pozwoliły nam wypracować szereg dodatków i rozwiązań, które urozmaicają rozrywkę. Każda impreza, jaką organizujemy, jest dla nas wyjątkowa i podchodzimy do niej indywidualnie. Z tego względu nasi goście mogą liczyć na:

 • dodatkowe przebrania kawalerskie,
 • efekty pirotechniczne,
 • nagłośnienie,
 • katering/grill,
 • inne w zależności od sugestii.

Stań do łuczniczej walki w niespotykany dotąd sposób! W ramach oferty otrzymasz

 • cały niezbędny sprzęt,
 • 1h doskonale zaaranżowanej rozrywki
 • multimedialną oprawę.

Sprawdź nas!

Już od 39

Archery Tag to zupełnie nowa zabawa bazująca na lekkich łukach i specjalnych strzałach LARP, gdzie gracze rywalizują strzelając do siebie wzajemnie. W Proshot opanowaliśmy archery tag do perfekcji, tworząc multimedialne środowisko gry, dzięki wykorzystaniu potencjału ESWG!

Gry militarne i strzeleckie nigdy wcześniej nie były tak przyjazne dzieciom! Jako jedyni jesteśmy w stanie stworzyć bezpieczne i multimedialne ramy rozrywki dla najmłodszych. Splatmaster wzbogaciliśmy siłą elektroniki ESWG, czym gwarantujemy najlepszą możliwą grywalność.

Gry militarne teraz także dla dzieci!

Proponujemy pakiet za 49, czyli kondensat doskonalej rozrywki:

 • cały niezbędny sprzęt,
 • dodatkowa ochrona korpusu,
 • rozgrywki z ESWG,
 • multimedialna oprawa gry.

Zachęcamy do kontaktu - sprawdź, jakie inne atrakcje przygotowaliśmy.

 

Bezpieczeństwo najmłodszych gości jest dla nas najważniejsze. Posiadamy szereg zabezpieczeń i rozwiązań, które to gwarantują. Splatmaster w naszym wydaniu to doskonała rozrywka bez kontuzji!

Najlepsza rozrywka dla najmłodszych

BEZPIECZEŃSTWO

Dysponujemy wieloma rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa, jak odpowiednie ochraniacze i zabezpieczenia terenu zabawy.

MULTIMEDIALNOŚĆ

Każde organizowane przez nas wydarzenie to multimedialne przeżycie: zdjęcia, nagłośnienie i multimedialne gadżety to nasz standard.

MOBILNOŚĆ

Jesteśmy w stanie zorganizować każde tego typu wydarzenie  na miejscu, u Państwa. Wszystkie  nasze instalacje i sprzęt są w pełni przenośne.

Łuki - zostań współczesnym Robin Hoodem!

Łucznictwo jest niesamowitą, ponadczasową przygodą, dającą ogromną ilość frajdy. Ważną zaletą łucznictwa jest brak jakichkolwiek ograniczeń wiekowych względem strzelców. W Proshot oddajemy do dyspozycji aż 3 klasy łuków, o różnych siłach i wielkościach oraz w pełni wyposażone stanowiska strzeleckie!

 

Weź udział w łuczniczej przygodzie już od 499! Gwarantujemy niezbędny serwis, jakość i właściwy instruktarz.

 

LONGBOW

Uniwersalny łuk DIANA to propozycja dla każdego, dzięki niespotykanej łatwości użytkowania. Łuk DIANA to tradycyjne rozwiązanie przywołujące znakomitych średniowiecznych łuczników i związane z tym legendy.

ŁUK SPORTOWY

Doskonały SAMICK POLARIS - rekreacja i rozrywka w czystej postaci. Łuki sportowe jakimi dysponujemy w Proshot, to paleta różnych naciągów i wielkości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do każdego strzelca.

ŁUK BLOCZKOWY

Nowoczesny i profesjonalny HOYT to rozwiązanie dla wymagających strzelców, pozwalające strzelać dalej i celniej. Wraz z łukiem bloczkowym oferujemy niezbędne dodatki, jak narzędzia celownicze, spust nadgarstkowy, czy specjalne strzały z włókna węglowego.

Dynamizm lub precyzja. Wybierz sam!

Pneumatyka w Proshot to paleta rodzajów broni i rozwiązań - posiadamy szereg doskonałych celów reaktywnych, wokół których jesteśmy w stanie zbudować doskonałe stanowiska rekreacyjne. jako jedyni w regionie posiadamy wiatrówki gazowe.

Już od 399

DYNAMIKA

PRECYZJA

Strzelectwo dynamiczne generuje ogromną ilość adrenaliny i emocji. Szybkość działania i determinacja są tu kluczowe. Posiadamy pierwszorzędne rozwiązania dla tej rozrywki w postaci reaktywnych celów i replik.

Miarowy oddech i skupienie... Zostań strzelcem wyborowym uzbrojonym w wyśmienity karabin PCP, wyposażony w doskonałą lunetę 4-12.

Proshot Jakub Stasicki

Pisarzowice 11

58-400 Kamienna Góra

660 491 822

kontakt@proshot.pl

Grywalny

paintball dzięki ESWG!

Paintball w Proshot to suma adrenaliny, nowatorskich rozwiązań i najlepszej aranżacji! Jeśli chcesz posmakować farby na najwyższym poziomie - nie wahaj się! Poznaj szereg pakietów i promocji i wybierz rozwiązanie dla siebie!

Łuki - zostań współczesnym Robin Hoodem!

Łucznictwo jest niesamowitą, ponadczasową przygodą, dającą ogromną ilość frajdy. Ważną zaletą łucznictwa jest brak jakichkolwiek ograniczeń wiekowych względem strzelców. W Proshot oddajemy do dyspozycji aż 3 klasy łuków, o różnych siłach i wielkościach oraz w pełni wyposażone stanowiska strzeleckie!

 

Weź udział w łuczniczej przygodzie już od 499 zł! Gwarantujemy niezbędny serwis, jakość i właściwy instruktarz.